Podczas gdy 37-letnia księżna Cambridge ma wspólne konto bankowe z mężem, księciem Williamem, weszła w małżeństwo z dużą ilością własnych pieniędzy. Warto zatem dowiedzieć się, w jaki sposób zarobiła swój majątek.

Jaki jest majątek Kate Middleton?

Zrozumiałe jest, że rodzina królewska jest stosunkowo prywatna w sprawach finansowych. Uważa się jednak, że wartość netto Kate Middleton , w połączeniu z majątkiem jej męża, wynosi od 40 do 50 milionów dolarów. Z tej oszałamiającej kwoty książę William zawarł małżeństwo z około 30 do 40 milionów dolarów (z czego około 19 milionów to gotówka), a Middleton przyniósł do stołu od 10 do 20 milionów dolarów. Och, czy wspominaliśmy, że są częścią rodziny (królewskiej), która jest warta około 88 dolarów łącznie?

Chociaż księżna Cambridge była technicznie zwykłą osobą przed poślubieniem księcia Williama, pochodzi z zamożnej rodziny. Middletonowie są właścicielami popularnej firmy zajmującej się obsługą i organizacją imprez o nazwie Party Pieces, a ich wspólna wartość netto wynosi około 50 milionów dolarów. Kate pracowała w rodzinnym biznesie, zanim wyszła za mąż za księcia Williama w 2011 roku. Uważa się, że wartość firmy rodzinnej wzrosła po ślubie księcia i księżnej Cambridge, ale podobnie jak rodzina królewska, Middletonowie mają prywatne sprawy finansowe.

Wuj Kate, Gary Goldsmith zapewnia o prawdziwych powodach, dla których Kate wyszła za księcia Williama...

To jest w naszym DNA. Carole i ja zarobiliśmy pierwsze miliony, w kompletnie innych branżach, przed trzydziestką. To zasługa naszej matki.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Mój teść od zawsze był złośliwy, uparty, egocentryczny. Postanowiliśmy umieścić go w domu opieki

Zerknij: Pierścionek Elżbiety II niesie ze sobą pewną tajemnicę. O co chodzi