Historia, którą chcemy wam dzisiaj opowiedzieć dotyczy wyjątkowych ludzi. Dla 22-letniego Perry'ego Hopsteina i 50-letniej Sharon Hawkins konwenanse nie miały znaczenia, podobnie, jak to, co myślą o nich inni. Poznali się na portalu randkowym. Co z tego wynikło?
Znajomość Perry'ego i Sharon zaczęła się w 2018 roku. Co ciekawe sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w tym samym roku. Mimo tak dużej różnicy wieku, miło jest patrzeć na parę, bo widać, jak bardzo się kochają.
Perry jest drugim mężem Sharon. Jej pierwsze małżeństwo, owocem którego jest trójka dzieci, trwało 16 lat. Kobieta rozwiodła się w 2015 roku. Początkowo nikogo nie szukała, z czasem jednak coraz bardziej zaczęła jej doskwierać samotność.
Kobieta zarejestrowała się na portalu randkowym w nadziei, że znajdzie tam swoją bratnią duszę. Jednak nie szukała wśród rówieśników, ale wśród młodszych mężczyzn. W kolumnie „Age of Man” Sharon wskazała 19 lat i więcej.
W rezultacie napisał do niej Perry.Pisai o siebie, nie składając sobie żadnych wiążących obietnic, choć i tak skończyło się na zaręczynach. Kobieta powiedziała młodemu mężczyźnie bez ukrycia, że ​​ma troje dorosłych dzieci, które są nawet nieco starsze od Perry'ego. Powiedziała mu też, że jest już babcią.
Jednak Perry absolutnie nie przejmował się tymi wszystkimi faktami i zaczęli się spotykać. Jak więc ludzie w tak różnym wieku mogli się lubić? Przystojny młody facet o niebieskich oczach i wojskowej postawie natychmiast wpadł jej w oko. Gdy tylko weszła na jego stronę i zobaczyła zdjęcie w uroczystym mundurze, od razu zdała sobie sprawę, że to właśnie ten.
Perry to romantyczny i delikatny facet. Te cechy nie są szczególnie popularne wśród młodych dziewcząt. Na początku związku różnica wieku (28 lat) ich przerażała. Zdecydowali się nawet na wyjazd, ponieważ nie wiedzieli, jak zareagują ich bliscy.
Jednak nawet negatywne opinie innych i nieprzychylne stereotypy nie rozdzieliły pary. Sharon miała szczęście, jej dzieci nie miały nic przeciwko jej wybrankowi. Mama Perry'ego była również spokojna co do związku swojego syna z 50-letnią kobietą.
Wkrótce kochankowie zdali sobie sprawę, że zawsze chcą być razem i ogłosili swoje zaręczyny. Od tego czasu minęły 2 lata, a para nadal jest razem, a ich miłość nie słabnie. Perry dba o swoją drugą połówkę i poświęca jej dużo uwagi.
Sharon mówi, że teraz jej życie jest jak z bajki: kwiaty, prezenty, masaże, ciągłe komplementy. Perry i jego żona nie martwią się już różnicą wieku, bo podobnie, jak ich bliscy wiedzą, że miłość i szczęście nie patrzy na cyfry.