Gigantyczny Królik Kontynentalny mieszka z 41-letnią Nicolą Parkin i jej zwierzakami - psem Yodą i kotem panem Bojangles. Prowadząca dom w pełnym wymiarze godzin, Nicola, złapała George'a, gdy miał 14 tygodni. Futrzak nadal się powiększa, a jego ostatnia kontrola weterynaryjna sprawiła, że ​​ważył ponad 8 kilo.

Królik gigant z gołębim sercem?

Gigant kontynentalny jest właściwie jedną z najstarszych i największych znanych nam ras królików. Chociaż wielu ekspertów uważa, że ​​pochodzą z XVI wieku, pierwszy udokumentowany gigant kontynentalny został zarejestrowany w 1983 roku.

Chociaż są potomkami flamandzkiej rasy olbrzymów, kontynenty mają wspólne linie krwi z wieloma innymi rasami, w tym belgijskimi i niemieckimi. W XIX wieku były importowane do Stanów Zjednoczonych z Europy i Wielkiej Brytanii w celu zwiększenia rozmiaru królików wykorzystywanych do produkcji mięsa.

W rezultacie wiele z nich trafiło na wystawy zwierząt hodowlanych i stało się królikami domowymi ze względu na ich łatwy i potulny charakter.

Chociaż jest dużym chłopcem, ma serce ze złota i przez lata zaprzyjaźnił się z panem Bojangles, a Nicola mówi, że „świetnie sobie radzą, zawsze tak było”. Nicola mówi w wywiadzie: „Kot i George świetnie się dogadują, naprawdę zawsze. „Yoda nie jest zbyt chętny, ponieważ George często go goni, gdyż jest większy od psa”.

YT

Mówi, że George „biegnie po domu”, przytula i bawi się z panem Bojangles jak każdy inny zwierzak, który ma wolne rządy. „Życie z gigantycznym królikiem jest tak naprawdę jak posiadanie innego psa” - mówi Nicola.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Bursztyn i jego niesamowite energetyczne właściwości. Co kryje się w tej skamieniałej żywicy

Zerknij: Łukasz Szumowski zniknął ze sceny politycznej? Gdzie się podział minister zdrowia w obliczu nadchodzącej "drugiej fali"