Maniery i ubranie mogą stanowić o człowieku, ale nie możemy też zapomnieć o tym, jak ważna jest dobra, czysta fryzura.

Wysokiej jakości kształt i świeże przycinanie brody sprawią, że każdy poczuje się jak król lub gwiazda, gotowa na podbój świata.

Czasem warto dać komuś w prezencie swoje mistrzostwo

Francuski celebryta fryzjer David Kodat jest cudotwórcą z parą nożyczek i maszynki do strzyżenia. Teraz jest chwalony przez wielu użytkowników na platformie TikTok za to, że dał bezdomnemu bezpłatną fryzurę, a różnica naprawdę jest jak noc i dzień.

Zobacz poniżej magiczną przemianę, którą David tkał swoimi narzędziami. Oglądanie go przy pracy było intrygujące i nie możemy się doczekać, aby usłyszeć, co myślisz.

TikTok

„Mieliśmy naprawdę ciężki czas, moja rodzina i ja, kiedy byłem mały. Byliśmy też bezdomni. Zawsze o tym pamiętałem, że nigdy nie zapomniałem tamtych chwil ”- wyznał w wywiadzie David. Wyjaśnił, że właśnie dlatego jego serce wychodzi do ludzi, którzy mają kłopoty.

„Należę do stowarzyszenia [charytatywnego] i co niedzielę rozdajemy żywność bezdomnym i wpadłem na pomysł, aby zaoferować im swoje usługi”.

David jest jedną z najbardziej pokornych i uczciwych osób, z którymi można mieć do czynienia. Jak twierdzi, ​​praca ze znanymi klientami bardzo różni się od pracy z kimkolwiek innym. „To inny świat. To jest bardzo trudne." Lubi jednak różnorodność i zmiany w swoim życiu: od salonu po ulice, po gwiazdy odwiedzające jego salon.

@davidkodatofficial

Haïr transformation 😱 ##fyp ##pour ##SingapoReimagine ##foryoupage ##hairtransformation ##barber ##fypchallenge ##tiktok ##homeless ##satisfying

♬ Moulaga - Heuss L'enfoiré

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Jolanta Kwaśniewska szczerze o swoich zajęciach w roli pierwszej damy. "Dla mnie te 10 lat to była Wielka Pardubicka"

Zerknij tutaj: Skandal wokół Biedronki trwa. Sieć sklepów Biedronka publikuje ważne oświadczenie

Nie przegap: Małgorzata Foremniak. Czy przeżywa właśnie etap "motyli w brzuchu"? Aktorka odmawia komentarza