Na kanale YouTube "Zjawiska Niewyjaśnione" pojawił się film, który w wielu internautach wzbudził skrajne emocje.

Czy to był maleńki Jezus, czy duch innego dziecka?

Każdego roku miliardy ludzi na całym świecie obchodzą Boże Narodzenie - ale większość z nich tak naprawdę nie wie, jak to się zaczęło. Większość ludzi uważa, że ​​to święto chrześcijańskie, ale to nie jest do końca prawda.

Najwcześniejsza historia Bożego Narodzenia składa się z „ pogańskich ” (niechrześcijańskich) obrzędów i praktyk płodności, które od wieków poprzedzają Jezusa. Większość tradycji, które kojarzymy ze świętami Bożego Narodzenia, w rzeczywistości wcale nie jest chrześcijańska, w tym dekorowanie choinek, śpiewanie kolęd i dawanie prezentów świątecznych.

Ireneusz (ok. 130–202) postrzegał nadejście Chrystusa jako 25 marca w połączeniu z męką , z narodzinami dziewięć miesięcy po 25 grudnia. Biblia nie mówi o dacie, ale wzmianki w Biblii pokazują to najprawdopodobniej nie odbyło się zimą. Raczej dlatego, że była to data, w której Rzymianie historycznie obchodzili przesilenie zimowe.

Obecnie jednak wierni z radością w sercu celebrują nadejście Mesjasza, który umarł na krzyżu za grzechy całego świata, zbawiając każdego z nas. Dlatego też tak bardzo pragniemy wierzyć, że postać dziecka, którą przedstawił film, to był sam Jezus Chrystus, tylko jeszcze maleńki...

źródło: YouTube/Zjawiska Niewyjaśnione

W Grocie Narodzenia w Betlejem, w okresie Bożego Narodzenia, przy ołtarzu pojawiła się jasna, mglista postać dziecka w jasnych szatach. To wzbudziło sporą sensację wśród wiernych, którzy zobaczyli to nagranie.

Zjawiska Niewyjaśnione

Co o tym sądzicie? Czy to było Dzieciątko Jezus, czy jakieś inne?

O tym się mówi: Jolanta Kwaśniewska szczerze o swoich zajęciach w roli pierwszej damy. "Dla mnie te 10 lat to była Wielka Pardubicka"

Zerknij: Andrzej "Piasek" Piaseczny opublikował ważny apel. Piosenkarz prosi o pomoc. Sprawa jest bardzo poważna