Niezwykła historia miłosna między 27-letnią kobietą, a 83-letnim słynnym szamanem z prowincji Jawa Środkowa w Indonezji, była od tygodnia na pierwszych stronach gazet, w tym azjatyckim kraju.

Niezwykła historia miłosna

Pomimo kontrowersji dotyczących różnicy wieku między nimi, młoda kobieta twierdzi, że zakochała się w swoim nowym mężu w chwili, gdy go zobaczyła. Nuraeni po raz pierwszy spotkała 83-letnią Sudirgo w lipcu, kiedy dziewczyna towarzyszyła rodzicom w domu słynnego szamana w Desa Jatilaba, aby zasięgnąć jego rady. To wtedy młoda kobieta mówi, że zakochała się w "ośmiorniczce" i chociaż wyjechała z rodziną, wciąż szukała wymówek, by odwiedzić dziadka, będąc w wieku ośmiu lat.

Poprosiła go nawet, aby odwiedził ją w domu jej rodziny i chociaż oznaki były dość wyraźne, 83-latek mówi, że nawet nie rozważał romantycznego związku ze względu na swój zaawansowany wiek. Jednak mógł opierać się miłości tylko do pewnego momentu, a po wyznaniu swoich uczuć przez Nuraeni i poproszeniu jej o rękę, zgodziła się.

YT

Zanim ta nieprawdopodobna para mogła się pobrać, potrzebowali błogosławieństwa swoich rodzin. Podczas gdy rodzina Nuraeni zgodziła się na związek szybciej, niż oczekiwała dziewczyna, dzieci Sudirgo, z których najstarsze jest wystarczająco duże, by być ojcem Nuraeni (51 lat), były nieco bardziej powściągliwe.

Najbardziej chcieli wiedzieć, dlaczego 27-latka nie znalazła męża bliższego jej wieku. „Tak, właściwie to dzieci mojego męża wiele razy pytały mnie, dlaczego nie szukałam partnera w moim wieku, ale po prostu kocham mojego dziadka” - powiedziała Nuraeni Tribun Jateng.

Tarti, jedna z córek Surdigo, powiedziała dziennikarzom, że sama poprosiła Nuraeni o znalezienie partnera bliższego jej wieku, ale dziewczyna upierała się, że Surdigo był dla niej jedynym. Widząc jej determinację, by zostać życiową partnerką Surdigo i widząc, że tego właśnie chciała, Tarti i jej rodzeństwo pobłogosławili parę.

Co o tym sądzicie?

O tym sie mówi: Grzegorz Komendarek z serialu "Złotopolscy". Jego nagłe odejście z tego świata wstrząsnęło Polską. Jak dzisiaj wygląda miejsce jego spoczynku

Zerknij: Henryka Krzywonos i jej potężna emerytura. Czym się Polsce zasłużyła gdańska tramwajarka