Jeśli myślisz, że Baby Shark to po prostu urocza animowana postać, której towarzyszy niepokojąco chwytliwa piosenka przewodnia, pomyśl jeszcze raz.

Niezwykły połów

Rybak z Indonezji złapał prawdziwego małego rekina, który wygląda niesamowicie podobnie do wiralowej sensacji YouTube. Abdullah Nuren łowił ze swoim bratem w pobliżu Rote Ndao we wschodniej prowincji Nusa Tenggara, kiedy przypadkowo złapał dorosłego rekina w swoją sieć trawlerową.

Po wciągnięciu go, Nuren rozciął żołądek rekina, gdzie znalazł trzy młode. Wśród nich było jedno z parą ogromnych oczu tuż nad pyskiem, nadających mu wyraźnie ludzki wygląd. Uczciwe ostrzeżenie, chwytliwa piosenka Baby Shark mogła być jedynie ukrytym przekazem, ale ten mały rekin może naprawdę nawiedzać twoje sny.

YT

Mały rekinek natychmiast został porównany do animowanego małego rekina, który również ma dwoje dużych, okrągłych oczu tuż nad ustami, zamiast po obu stronach głowy. Nuren zabrał małego rekina do swojej rodziny, aby go zachować. Jego wypowiedź nie pozostawia wątpliwości - rekinek stał się przedmiotem zainteresowania wszystkich w okolicy.

„Mój dom był pełen ludzi, którzy chcą zobaczyć rekina” - powiedział. „Wiele osób chce to kupić, ale zamiast tego zachowam go dla siebie. Myślę, że przyniesie mi to szczęście ”. Zaskakujące jest to, że nie jest to pierwszy zmutowany rekin znaleziony u wybrzeży Indonezji w ostatnich latach.

W październiku ubiegłego roku rybacy z prowincji Maluku złapali albinosa, cyklopa-małego rekina. Podobnie, to maleństwo było jednym z trzech znalezionych u matki, która przypadkowo wpadła w sieci rybackie. Nie jest jasne, co spowodowało dziwne rozmieszczenie oczu u szczeniąt rekinów.


Pinkfong! Kids' Songs & Stories

Co o tym sądzicie? Czy piosenka śpiewana w przedszkolach jest konkretnym przesłaniem?