Gdy starszy syn Elżbiety Damian, przyprowadził do domu swoją dziewczynę Sylwię, młoda dziewczyna nie zrobiła dobrego wrażenia na Elżbiecie. Matka Damiana z bólem serca widziała, jak destrukcyjny wpływ na jej syna ma ta oburzająca dziewucha.

Już na pierwszej wizycie Sylwia podpadła Elżbiecie

młoda dziewczyna wchodząc do przedpokoju rozejrzała się z niesmakiem, lustrując wzrokiem pomieszczenie. Gdy weszła dalej, przez kuchnię do pokoju gościnnego, z niezadowoleniem spojrzała na pianino stojące pod ścianą, tuż przy drzwiach balkonowych.

Gdy wszyscy zasiedli do obiadu, Sylwia od razu stwierdziła, że nie jada zapiekanego ryżu z jabłkami. Zwracając się do Damiana powiedziała, że skoro ją tak bardzo kocha, powinien o tym wiedzieć.

Ten związek nie przetrwał nawet pół roku. Kolejną z dziewczyn Damiana była Marta. Z wyglądu zupełnie inna, niż Sylwia, która była długowłosą blondynką, o obfitym biuście, podczas gdy Marta wyglądała jak kuleczka z nogami i głową. Marta nigdy nie grymasiła przy jedzeniu, zachwycona zachwalała wystrój wnętrz mieszkania Elżbiety, a także próbowała nawiązać relację z młodszym bratem Damiana, Bogdanem. Z czasem jednak okazało się, że to były jedynie pozory.

Gdy pewnego dnia Elżbieta zauważyła w Damianie sporą zmianę, a jego zachowanie stało się aroganckie zarówno w stosunku do rodziców jak i do młodszego brata, Elżbieta postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

Za każdym razem, gdy syn opowiadał o wspólnych planach z Martą, łapały ją duszności, napady migrenowego bólu głowy, albo miała natychmiastową potrzebę jechania na zakupy.

Marta niestety szybko przejrzała taktykę Elżbiety, o czym natychmiast doniosła Damianowi. Jego młodszy brat Bogdan, od początku wiedział, że Marta jest złą osobą, która będzie chciała mieć Damiana wyłącznie dla siebie. Gdy naskarżyła mu na Elżbietę, ten zamiast zastanowić się nad zaistniałą sytuacją, szybko wyprowadził się z domu w wieku 33 lat i zamieszkał z Martą. Niecały rok później Marta urodziła pierwszą córeczkę. Damian całkowicie odciął się od rodziny, a przy rodzicach został jedynie Bogdan.

On również nie miał łatwego życia towarzyskiego, gdyż pamiętając przejścia starszego brata, bardzo ostrożnie podchodził do wchodzenia w związki.

Pewnego dnia jednak, ku zaskoczeniu Elżbiety przyprowadził do domu dziewczynę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Agnieszka była młodszą siostrą Sylwii, pierwszej dziewczyny Damiana. choć Elżbieta na początku była mocno zdystansowana do dziewczyny, z czasem przekonała się, że Agnieszka w niczym nie przypomina Sylwii. Dzisiaj Bogdan i Agnieszka są szczęśliwym małżeństwem, a Elżbieta świetnie dogaduje się z synową.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Irena Kamińska-Radomska w "Projektu Lady" stanęła w obronie Tomasza Kammela. O co chodzi

Nie przegap: 7 sierpnia 2020 roku. Ministerstwo Zdrowia opublikowało niewiarygodnie złe wiadomości. Czeka nas kolejna fala strachu