Nagranie z 15 sierpnia 1963 roku powstało podczas uroczystej koronacji figury Matki Boskiej Ludźmierskiej.

Zakończenie uroczystości zaskoczyło Karola Wojtyłę

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Dar na 100 (@darna100)

Pod przewodnictwem kardynała Stefana Wyszyńskiego, 15 sierpnia 1963 roku, odbyła się procesja biskupów kończąca uroczystość koronacji figury Matki Bożej z Ludźmierza.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Dar na 100 (@darna100)

W pewnym momencie z dłoni Mateńki wypadło berło i zgadnij, kto je złapał nic zym sprytny Bruce Lee! Nikt inny, jak biskup Karol Wojtyła! Wspomniani wcześniej YouTuberzy zasugerowali w swoim ultrakrótkim filmie, że to mógł być moment, w którym Mateńka przekazała Karolowi Wojtyle część swojej mocy, oraz wyraźnie dała do zrozumienia, że zostanie on Papieżem.

"Spełnia się dziś wielkie pragnienie mojego serca" - takie później, 8 czerwca 1979 roku padły słowa z ust św. Jana Pawła II.podczas powitania w Nowym Targu.

Od chwili jego śmierci, ludzie na całym świecie jakby wiedzieli z góry, że mogą prosić Jana Pawła II o wstawiennictwo. Zaczęli zwracać się do Jana Pawła II jako człowieka, który z pewnością musi mieć Boże uszy. Postulator Sławomir Oder, człowiek formalnie odpowiedzialny za sprawę Jana Pawła II, jak powiedział, „był zalewany e-mailami i listami na poziomie 80-100 dziennie ”. Wysłane bezpośrednio do Rzymu w kopertach każdego kształtu i rozmiaru „przyjechały” - stwierdziła Odra.

„Z całego świata, nawet od niewierzących”. Ich autorzy donosili o różnych przysługach, w tym o uzdrowieniu, wielu nie wahało się nazwać cudami. Po dochodzeniu diecezjalnym dotarły również roszczenia biskupów o cuda, takie jak ten, który uczynił w imieniu s. Marie Simon-Pierre. Do 2007 roku z różnych źródeł istniało wiele lekarstw, które wyglądały, jakby były prawdziwe.

O tym się mówi: Wspaniała wiadomość dla fanów Agnieszko Chylińskiej. Artystka ma w zanadrzu ciekawe plany

Zerknij: Justyna Żyła, była żona Piotra Żyły wywołała sensację najnowszym zdjęciem. Reakcje internautów mocno zaskakują