Niemowlęta nigdy nie wyglądają jak w rzeczywistości na obrazie USG, ale ta mama z Oklahomy doznała szokującej niespodzianki, gdy obraz na jej pierwszym skanie wydawał się przedstawiać szkielet.

USG czasem płata figla

YT/Jessica Woods

23-letnia Jessica Woods, z Guthrie, powiedziała, że ​​była trochę zdenerwowana, kiedy była w ciąży z Silasem, który ma teraz 1,5 roku. „Po pierwsze, wyglądało to jak normalne USG i wyglądał jak normalne dziecko” - powiedziała Woods. „Odwróciła głowę i wtedy zaczęła wyglądać jak szkielet. Byłam trochę przerażona”. W czasie szokującego badania USG, była w ciąży z drugim dzieckiem, ale nigdy nie przypuszczała, że ​​pierwsze zdjęcie jej drugiego dziecka będzie wyglądać tak dziwacznie.

„Nigdy nie miałam żadnych dziwnych, przerażających doświadczeń tego typu” - powiedziała Woods. „To było trochę dziwne”. Ale kiedy zapytała technika USG, upewniono ją, że to wszystko normalne.

„Na początku myślałem:„ Czy to normalne? Czy on będzie wyglądał normalnie? ”- powiedziała gorączkowo Jessica Woods. Okazało się, że ​​czasami obraz nie obejmuje wszystkich wymiarów i rzeczy, więc dzieciątko może wyglądać trochę przerażająco”. Na szczęście reszta jej ciąży przebiegła spokojnie, a mały Silas wyszedł jako zdrowy i szczęśliwy chłopiec, mimo że jego osobowość jest „zdecydowanie szalona” - powiedziała mama.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ministerstwo Zdrowia ostrzega Polaków. Sprawa jest niezwykle ważna dla naszego zdrowia

Zerknij: Anna Lewandowska wymachuje wielkim brzuchem i potężną pupą. Co tym razem promuje trenerka

Nie przegap też tego: Wczorajszego wieczoru czekało Polskę wielkie wydarzenie w Telewizji Polskiej. Nie można było tego przegapić