Niedawno 86-latka i 85-letni Harold Morrison stanęli na ślubnym kobiercu, a panna młoda urzekła wszystkich gości ceremonii suknią ślubną, która zresztą sama wymyśliła.

Zdjęcie Millie, która po raz drugi wyszła za mąż, zostało opublikowane na Facebooku przez jej wnuczkę. Powiedziała, że ​​Millie od początku do końca zaplanowała to, jak będzie wyglądała w dniu ślubu. W młodości pracowała jako modelka, więc świata mody nie miał dla niej tajemnic.


Kariera modelki pozwoliła kobiecie wyrobić w sobie poczucie smaku. Wiedziała, co wypada, a czego nie wypada. Miała również kilka sprawdzonych patentów, które mogła wykorzystać w ten wyjątkowy dzień.

Millie mieszkała przez 41 lat ze swoim pierwszym mężem. Niestety jej ukochany zmarł. Ponownie wyjść za mąż zdecydowała się dopiero 24 lata po jego śmierci. Jak się okazuje nowa miłość Millie była blisko przez całe życie. Jej drugim mężem został stary przyjaciel, który towarzyszył jej przez całe życie.


Pobrali się w Weronie w stanie New Jersey w USA.

Wnuczka zamieściła zdjęcie swojej babci na Facebooku. Post okazał się tak popularny, że doczekał się aż 100 000 polubień.


Komentując zdjęcie, Khadija napisała: „Moja babcia niedawno skończyła 86 lat, a jej nowy mąż w grudniu skończy 86 lat. Moja babcia była żoną mojego dziadka przez 41 lat, niestety zmarł. Cała nasza rodzina jest po prostu szczęśliwa, że ​​prawie 25 lat później znów znalazła miłość!"

A jak wam podoba się ślubna stylizacja Millie?