Niedawno pojawiła się nieznana, ale bardzo interesująca przepowiednia, wypowiedziana w latach 90. przez starszą Rosjankę imieniem Sephora (Daria Nikolaevna Shnyakina).

Jak podano na kanale YouTube "Zjawiska niewyjaśnione", według księdza z klasztoru w Klykowie, który osobiście znał zakonnicę, kilka miesięcy przed jej śmiercią, pewnego dnia ujawniła swoją wizję końca świata.

"Świat się skończy, gdy miasta zaczną się zamykać"

Ksiądz zapytał: czy będzie wojna między Amerykanami a Rosjanami? Co czeka Rosję? Kiedy nadejdzie koniec świata? „A ona powiedziała:„ Kiedy zacznie się koniec świata, miasta zostaną zamknięte ”. Matka Sephora powiedziała, że ​​po „zamknięciu” miast rozpocznie się odliczanie do końca świata, który według jej przepowiedni potrwa 7 lat. Nigdy nie wspomniała słowa „wojna”, ale ostrzegała przed serią strasznych wydarzeń.

Wiele powiedziano o Babie Vandze i Nostradamusie, ale niewielu znało proroctwa Matki Sefory, zwłaszcza w ostatnich dniach przed jej śmiercią. Cokolwiek to jest, wszyscy wielcy w historii mówili o końcu czasów.

Edgar Cayce połączył swoje wizje na koniec wieku z proroctwem biblijnym Archanioła Gabriela z prorokiem Danielem i że te zmiany na Ziemi są okresami dostosowań.

Edgar Cayce uważał, że te zmiany na Ziemi są „bólami porodowymi” nowej ery, w której Ziemia wejdzie w długi okres większej świadomości i rozwoju duszy, w którym zwycięży braterska troska wszystkich ludzi. Po zmianach, które uznał za czystki, zapewnia, że ​​nadejdzie złoty wiek dla mieszkańców błękitnej planety, którą inny widział: Kroniki z przyszłości - „Kroniki z przyszłości”, dolina kół - rozumie się, że aby nadszedł nowy złoty wiek, większość Ziemi musi zostać zniszczona istniejącym systemem, który jest dobrze znaną rasą i oczywiście 2/3 populacji musi zniknąć, aby wszystko zaczęło się od początku.

Nie brzmi to dobrze dla wielu, którzy widzą rzeczy tylko w swoim mikrokosmosie i nie znają wielu problemów, ale trzebaw jakiś sposób zniszczyć cały system masoński wraz z hordami dzikusów i barbarzyńców służących znanemu ich istnieniu będącym rakiem prawdziwej ludzkości, ponieważ ich pochodzenie to źródło zła...


YouTube/Zjawiska Niewyjaśnione

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ministerstwo Zdrowia opublikowało pilny apel do Polaków. Nie chodzi o koronawirusa

Zerknij: Magda Mołek ostro o TVN. Skąd się o tym dowiedziała i o co poszło