Przez 20 minut we wtorek 5 maja 2015 roku, w dniu, w którym skończył 17 lat, Zack Clements był klinicznie martwy. Dziś żyje bez widocznych trwałych skutków swojej męki. Ale to nie jest nawet najbardziej niesamowita część jego historii.

Niesamowite spotkanie na "tamtym świecie"

Kiedy trzy dni później odzyskał przytomność w Centrum Medycznym dla Dzieci w Fort Worth w Teksasie, Zack powiedział swoim rodzicom, że widział mężczyznę z gęstą brodą, niebieskimi oczami i długimi, potarganymi włosami, otoczonego aniołami. „Zdałem sobie sprawę, że to Jezus” - mówi Zack, 17-letni mieszkaniec Brownwood w Teksasie.

„Położył mi rękę na ramieniu i powiedział, że wszystko będzie dobrze” - mówi. „To sprawiło, że poczułem się, jakby ktoś mnie obserwował i zamierzałem przez to przejść. Odkąd to się stało, czuję się silniejszy”. Państwo Clements byli tak zdumieni odkryciem Zacka, że ​​Teresa nagrała swojego syna na wideo, przypominając sobie, co zobaczył.


YouTube/Radio Jarron

Trening wytrzymałościowy w piłce nożnej rozpoczął się tuż po szkole 5 maja, kiedy Zack bez ostrzeżenia upadł na boisku piłkarskim Warriors obok kilku swoich przyjaciół. Przez 20 minut koledzy z klasy, trener i ratownicy medyczni wykonywali RKO, aby go ożywić. „Sytuacja była jedną z najpoważniejszych, jakie widziałem” - mówi Gary Bay, który jest dyrektorem chrześcijańskiego liceum i pracował w ochotniczej załodze pogotowia ratunkowego.

To spotkanie na zawsze pozostanie w pamięci młodech mężczyzny, który z pewnością docenił niezwykłe wyróżnienie, jakie spotkało go podczas trwania podróży TAM...

Co o tym sądzicie? Czy to cud?

O tym się mówi: Choruje na nią Lech Wałęsa. Jej symptomy można rozpoznać obserwując paznokcie. To podstępna choroba

Nie przegap też tego: Niezwykły futrzany bohater pomógł polskim żołnierzom. Przecierał im szlaki, nosił ciężary i pocieszał w najtrudniejszych chwilach

Zerknij tutaj: Skandaliczna Sytuacja Na SOR-Ze. 91-Letnia Seniorka Nie Doczekała Się Pomocy Medycznej. „Lekarka Stwierdziła, Że To Nie Ten Rejon”