Młoda kobieta, w ramach przeprosin za głosne zachowanie podczas imprezy urodzinowej, napisała do swojej sąsiadki list.

Nie spodziewała się takiej odpowiedzi

Gdy cała historia wraz z listem zwrotnym trafiły do Internetu, temat stał się wiralowy, a komentujący go internauci nie kryli wzruszenia... To pokazuje, że niektórzy sąsiedzi muszą się czuć niezwykle samotni, że nawet odgłosy imprezy zdają się być dla nich rozrywką...

Gdy młoda kobieta otrzymała od sąsiadki odpowiedź na swoje przeprosiny, była niezwykle wzruszona. Jak zaznaczyła w swoim poście na Reedit, nigdy się nie spodziewała takiej szczerej odpowiedzi.

List brzmiał:

Mirror

„McKayla, Afryka i Naytsha”, „Proszę, nigdy nie przepraszaj za hałas. Dla mnie to nie jest hałas. „To muzyka dla moich uszu. Mam cztery cudowne córki i trzech wspaniałych synów, którzy dorośli i odeszli. „Od kiedy zostałam tutaj sama na zawsze, wszyscy jesteście muzyką dla moich uszu, poważnie.

„Nie jestem przyzwyczajona do życia sama. Mój mąż (od prawie 45 lat) zmarł 3 lata temu. Wątpię, żebym kiedykolwiek przyzwyczaiła się do bycia tylko ze sobą. „Przykro mi, że się rozpamiętuję. Chcę tylko, żebyście wszyscy wiedzieli o radości, którą mi wszyscy daliście.

„Uwielbiam twój śmiech i pisk! Jest po prostu fantastyczny!!! „Przypomina mi to lata, kiedy byliśmy w naszym domu z kochającymi zabawę dziećmi i całą ich radością i śmiechem. Tęsknię za tymi latami i uwielbiam słuchać radosnych chwil”.

„Aby zobaczyć moje dzieci i wnuki i być częścią ich życia, wrócić do pracy itp. „Wszyscy wywołujecie ogromny uśmiech na mojej twarzy, więc imprezujcie w McKayli. "Mam nadzieję, że świetnie się bawiłaś. Wszystkiego najlepszego z okazji 21. urodzin !! -Kathy."

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Córka Agaty Mróz dorasta. Jak teraz wygląda i żyje 12-letnia Liliana

Zerknij tutaj: Ania Bardowska ma męża Bohatera. Grzegorz uratował człowieka. Co się stało

Przypomnij sobie i o tym: Sensacyjne doniesienia. Czy miejsce spoczynku Piotra Woźniaka-Staraka zostało przeniesione? Gdzie się znajduje? Jest komentarz rzecznika sanepidu