Czy Jacek Wójcik stał się rodzajem celebryty? Być może, choć widać, że przed kamerami zachowuje się raczej podobnie, jak i poza nimi. Trwając przy Dagmarze na dobre i na złe, sprawia wrażenie prawdziwej jej podpory.

Jak mieszka Jacek Wójcik z "Królowych życia"?

Niemal zawsze można go zobaczyć w show u boku Dagmary, która choć głosna i prostolinijna, wygląda na dobrą osobę, choć czasem oderwaną od rzeczywistości.

Jednak z tego, co można się o niej dowiedzieć oglądając wszystkie dotychczasowe odcinki "Królowych życia", jej życie nie było usłane różami i zdążyła poznać meandry jego trudnej i ciemnej strony.

Co nas czeka w najnowszym sezonie "Królowych życia"? Jacek poprosił Dagmarę o pomoc i poradę odnośnie sporych zmian, jakie mają nastąpić w życiu Jacka. O co chodzi?

Jak moliśmy zauważyć, Dagmara kocha przepych i ma swój własny styl. Najwyraźniej spodobał się Jackowi, który poprosił swoją przyjaciółkę o poradę podczas remontu mieszkania. Co z tego wyniknie?

Póki co wiemy, że i Jacek nie odmawia sobie elegancji wnętrz i dobrego stylu ich aranżacji.

Co o tym sązicie?

O tym się mówi: Najnowsze doniesienia płyną z Ministerstwa Zdrowia. Statystyki zakażeń nie napawają wakacyjnym optymizmem

Zerknij tutaj: Niezwykły futrzany bohater pomógł polskim żołnierzom. Przecierał im szlaki, nosił ciężary i pocieszał w najtrudniejszych chwilach

Zerknij: Kucharz ugotował ziemniaki i włożył je do zamrażarki. Goście oklaskiwali to danie na stojąco! Bardzo dziękuję za ten przepis