Czy sposób i okoliczności, w jakich twoja dusza opuszcza ciało, decydują o tym, co dzieje się z nią po śmierci? Jeśli tak, w jakim stopniu?

Czy na nagraniu jest duch tragicznie zmarłego kierowcy ciężarówki, czy tylko chmura kurzu?

Czy twoje uczucia lub uraz fizyczny, spowodowany chorobą lub przemocą, w momencie śmierci wpływają na działania, podróż lub stan twojej duszy w zaświatach? Zdarzały się na przykład przypadki, w których ktoś popełnił samobójstwo w ferworze chwili, ale potem odczuwał intensywne wyrzuty sumienia, a dusza nieustannie szukała przebaczenia od bliskich i odmawiała opuszczenia ziemi, dopóki nie otrzymała otuchy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ghosted UK (@ghosted_uk)

Zdarzały się przypadki, gdy dana osoba została brutalnie zamordowana, a dusza zamordowanego odmówiła opuszczenia ziemi, nie upewniając się, że została wymierzona należna sprawiedliwość.

Całkiem oczywiście pokój umyka tym, którzy umierają w nienaturalny sposób, chyba że zostaną podjęte pewne środki wspierające, aby ułatwić sytuację cierpiącej lub dotkniętej duszy, co obejmuje tych, którzy zmarli przedwcześnie nie z rąk kogoś innego, ale w wypadku lub inna podobna tragedia.

YT

Taka właśnie spotkała kierowcę ciężarówki, którego życie zostało gwałtownie przerwane podczas wypadku drogowego. Na nagraniu uchwycono kształt postaci umykającej poza kadr zaraz po zdarzeniu...


YouTube

Czy to dusza kierowcy odchodzi opuszczając ziemską postać? Czy nagranie pokazuje ducha, czy jedynie chmurę kurzu? Co o tym sądzicie?

O tym pisaliśmy: Stary dowód osobisty trzymany do dziś na dnie szuflady, może okazać się cenny. Wystarczy spełnić pewien warunek

Zerknij tutaj: Jerzy Stuhr dochodzi do siebie po udarze mózgu. Jaki jest jego stan

Nie przegap też tego: 65-letnia mieszkanka Śląska, w jednym z banków usłyszała, że od 27 lipca dokonanie przez nią opłat jest już niemożliwe, bo wtedy odeszła z tego świata