Nie ulega wątpliwości, że dzieci wielokrotnie dziedziczą po rodzicach talenty i predyspozycje. Szczególnie to widać na przykładzie artystów, w których domach sztuka jest wciąż obecna. Dzieci mając styczność z muzyką, aktorstwem, czy malarstwem, siłą rzeczy chłoną sztukę, która towarzyszy im na co dzień.

Grażyna Świtała zrezygnowała z zawrotnej kariery po urodzeniu córeczki

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Rob Swensen (@swensenlr)

Gdy mała Agatka przyszła na świat, piosenkarka postanowiła poświęcić się jej wychowaniu, jednak marzeniem artystki było, by córka poszła w jej ślady.

Kariera nigdy nie była dla mnie najważniejsza. Nie pragnę jej za wszelką cenę... Dziś tak naprawdę liczy się tylko moja córka...

Grażyna Świtała po urodzeniu córki kompozytorowi Andrzejowi Rutkowskiemu, postanowiła założyć fundację "Naprawdę czeka ktoś" i wcieliła w życie projekt Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski. Pomysł tak bardzo przypadł do gustu społeczeństwu, że na wiele lat wpasował się w kulturę Ciechocinka.

Agata Świtała, córka znanej piosenkarki ma dziś 32 lata i jak twierdzi, nie wyobraża sobie życia bez śpiewania. W swej miłości do muzyki, wzięła udział w przesłuchaniu w ciemno, w drugiej edycji programu "The Voice of Poland". Zaśpiewała wówczas "Tears in Heaven" Erica Claptona i spodobała się jurorom i widzom.

Jak przyznała w wywiadzie, dobrze wiedziała co chce robić już w wieku siedmiu lat.

Miłość do muzyki wyssałam z mlekiem matki. Mama - popularna kiedyś piosenkarka, tata - kompozytor, dziadek grał na skrzypcach, a babcia śpiewała w chórze... Czy można było lepiej trafić? Śpiewam w siedmiu językach. Najlepiej czuję się w repertuarze rockowym, ale lubię też soul i pop.

Jak sązicie? Czy Agata Świtała zdoła się w końcu wybić dzięki znanemu nazwisku swojej mamy?

Były minister zdrowia Łukasz Szumowski rozmawiał z Tadeuszem Rydzykiem. Wiadomo już o czym rozmawiali

Program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znamy wszyscy. Jeden z bohaterów popadł w konflikt z prawem. O co chodzi