Jest kilka znanych wszystkim oznak, które wskazują że ktoś kłamie. Wśród nich są nerwowe ruchy i częste zmienianie pozycji, uciekanie wzrokiem, zakrywanie ust, rumieniec czy oblanie się potem.

Według astrologii największy problem odnośnie umiejętnego kłamania mają szczególnie osoby urodzone pod znakiem zodiaku Barana, Raka, Panny oraz Strzelca.

Impulsywność Barana

Ten znak horoskopu charakteryzuje się brakiem cierpliwości oraz tzw. pokerowej twarzy. Często też działa impulsywnie i pod wpływem silnych emocji co utrudnia wymyślenie dobrego kłamstwa.

Takie osoby preferują powiedzenie prawdy i stawienie czoła możliwym konsekwencjom.

Oczy ujawniają prawdę o Raku

Osoby spod znaku Raka podczas mówienia nieprawdy często staje się nad wyraz dramatyczny. Nie umie patrzeć w oczy i zrobi bardzo wiele by po prostu uniknąć nieprzyjemnego tematu.

Raki nie lubią oszukiwać innych dlatego przy odpowiednim nacisku szybko powie nawet bolesną prawdę.

znaki zodiaku / pixabay
znaki zodiaku / pixabay

Panna jest zbyt oczywista

Ten znak zodiaku ma tendencję do zbyt długiego namyślania się nad kłamstwem, do tego stopnia, że staje się ono zbyt oczywiste i w ogóle nie ma sensu.

Na szczęście Pannom rzadko kiedy zależy na kłamstwie. Preferują one mówienie prady, nawet bardzo krytycznej.

Gorzka prawda Strzelca

Z kolei Strzelce z natury są szczere i mówią to co myślą nie zważając na nic innego. Zasady moralne powstrzymują takie osoby przed kłamaniem, a zwłaszcza ukrywaniem czegoś działającego na czyjąś szkodę.

Przypomnij sobie: Ten symbol długowieczności i pasji jest doskonałym wyborem. Podpowiadamy jak pielęgnować kamelię w domach i ogrodach

Portal "Życie PL" pisał również: Kultowy serial powraca, ale bez jednej z głównych bohaterek. Twórcy ujawnili co się stanie z Samanthą z „Seksu w wielkim mieście”

O tym mówi się w Polsce: Córka Antoniego Macierewicza za wszelką cenę chce uniknąć medialnego rozgłosu. Czym zajmuje się kobieta i jak wygląda

W ostatnich dniach pisaliśmy o: Powstanie film o życiu Maryli Rodowicz? Pojawia się tylko jeden, dość istotny problem. Gwiazda nie chce słyszeć o ustępstwach