Jak przypomina portal "Pomoponik", Magda Narożna należy do najbardziej barwnych gwiazd muzyki disco polo. Nic więc dziwnego, że w zeszłym roku jej stylizacja założona na Pierwszą Komunię córki wywołała wśród internautów spore kontrowersje. W tym roku gwiazda znów wzięła udział w tej pięknej uroczystości. Czy tym razem udało jej się uniknąć modowej wpadki?

Kontrowersyjny strój Magdy Narożnej

Fani Magdy Narożnej mają ją szansę oglądać teraz swoją idolkę w muzycznym show Polsatu, "Twoja twarz brzmi znajomo". Artystka uwielbia eksperymentować ze stylizacjami i zmianami wizerunku. Niestety, nie zawsze swoje modowe eksperymenty może uznać za udane, o czym dobitnie przekonała się w zeszłym roku.

Magda Narożna pochwaliła się wtedy zdjęciem z córką, która przystępowała w ubiegłym roku do Pierwszej Komunii Świętej. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi z pewnością nie spodziewała się, że jedna fotografia rozpęta w sieci tak ogromną burzę. Internauci zwrócili uwagę na strój piosenkarki, a dokładnie na rzucający się w oczy stanik.

Wiele osób było zbulwersowanych tym widokiem, czemu dało wyraz w licznych komentarzach. Narożna stwierdziła w jednym z wywiadów, że nie widzi w tym nic niestosownego, a chowanie ozdobnego biustonosza pod golfem mijałoby się z celem. Dodała także, że najważniejsze, żeby podobała się sama sobie.

W innym wywiadzie odnoszącym się do zdjęcia z Pierwszej Komunii córki, przekonywała, że paseczki były elementem bluzki, a jej strój nie był bardziej pikantny niż to, co w tym dniu miała na sobie. Czy w tym roku Magdzie Narożnej udało się nie popełnić podobnej gafy?

Magda Narożna na komunii

Wokalistka także w tym roku wzięła udział w przyjęciu pierwszokomunijnym. Tym razem postawiła jednak na znacznie mniej kontrowersyjną stylizację. Wybrała suienkę w kolorze różowym z zabudowanym dekoltem.

Jednak i tym razem Narożna doczekała się krytyki. Część internautów wytknęła jej, że do zdjęcia nie założyła butów do zrobienia pamiątkowej fotografii. "Mało eleganckie" - kwitowała część obserwatorów.

A wy co sądzicie?

To też może cię zainteresować: Agnieszka Kaczorowska-Pela przeszła bardzo trudne chwile. Co pomogło jej dojść do siebie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: „Nie pozwolę mojej wnuczce dorastać w sierocińcu”. Historia kochającego dziadka

O tym się mówi: Ważny apel do seniorów. Ekspertka nie kryje niepokoju. O co chodzi