Śmierć Marzeny Kipiel-Sztuki wstrząsnęła mediami i poruszyła serca jej fanów oraz bliskich. Aktorka, znana przede wszystkim z roli Haliny Kiepskiej w popularnym serialu "Świat według Kiepskich," przegrała walkę z chorobą w wieku 58 lat. Informację o jej śmierci jako jedna z pierwszych przekazała Renata Pałys, koleżanka z planu.


Gwiazdę "Kiepskich" żegnają w mediach społecznościowych koledzy z planu, fani oraz bliscy. Wśród nich znalazła się również siostra aktorki, Dorota Kipiel, która zdecydowała się na szczery i wzruszający wpis, wspominając ich trudne relacje, informuje Pudelek.


"Zmarła dziś moja siostra.... Marzena Kipiel-Sztuka, serialowa Halinka Kiepska. Nie miałyśmy dobrych relacji, nie będę tego ukrywać, bo większość to wie. Moja jedyna siostra i zawsze siostra. Jak byłam mała, zawsze mnie broniła i manto spuszczała każdemu, kto mi krzywdę zrobił. Zawsze mówiła, że mnie nienawidzi, ale kocha i nigdy nie pozwoli, żeby ktoś mnie skrzywdził. Mądra, inteligentna, uparta... Kocham Ciebie Marzis" — napisała Dorota Kipiel.
Relacje między siostrami nie były łatwe, co Dorota Kipiel otwarcie przyznała w swoim wpisie. Mimo trudności i konfliktów, w słowach pożegnania wybrzmiewa głęboka miłość i szacunek do zmarłej siostry. Wspomnienia Doroty Kipiel ukazują Marzenę jako osobę mądrą, inteligentną i upartą, która zawsze dbała o swoich bliskich, nawet jeśli relacje z nimi były skomplikowane.
Marzena Kipiel-Sztuka była jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej telewizji. Jej rola Haliny Kiepskiej przyniosła jej ogromną popularność i sympatię widzów. Przez lata wcielania się w tę postać, stała się ikoną polskiej popkultury.


Choć aktorka niechętnie mówiła o swojej siostrze, Dorota Kipiel zdecydowała się na szczere wyznanie, które pokazuje, jak silne więzi mogą łączyć rodzeństwo mimo trudnych relacji. Słowa Doroty Kipiel są przejmującym świadectwem miłości i pamięci, która na zawsze pozostanie w sercach bliskich i fanów Marzeny Kipiel-Sztuki.